Tinkleliai nuo vabzdžių

Horizontaliai montuojamas tinklelis -roletas valdomas  kaip paprastas roletas iš viršaus į apačią. Susukus tinklelį – roletą, tinklelio audinis pasislepia ritėje taip apsaugomas nuo aplinkos poveikio. Tinklelis roletas montuojamas ant rėmo lango išorėje, todėl nekliudo atidaryti ir uždaryti langą. Atkreipti dėmesį reiktų į tai, kad langas turėtų atsidaryti į patalpos vidų.

Vertikaliai montuojamas tinklelis - roletas valdomas ir kairės į dešinę arba iš dešinės į kairę. Šis tinklelis idealus pasirinkimas balkono ar terasos durims. Nenaudojant jis susukamas į šonę pritvirtintą ritę. Priešingoje ritei pusėje tinklelis roletas užfiksuojamas magnetų ar specialaus profiliuko pagalba. Tinklelis roletas montuojamas ant rėmo durų išorėje, todėl nekliudo atidaryti ir uždaryti duris. Atkreipti dėmesį reiktų į tai, kad langas turėtų atsidaryti į patalpos vidų. 

Tinklelis rėmelis – papraščiausias ir pigiausias sprendimas apsaugai nuo vabzdžių. Prie lango rėmo tvirtinamas specialiais metaliniais laikikliais. Nereikalingas gręžimas, prisukimas. Norint išimti tinklelį, reikia tik atlaisvinti laikiklius.