Garažo vartai

Garažo vartai gaminami pagal individualius išmatavimus.

 • Vartų konstrukcija. Vartų sekcijos yra 42 mm storio, užpildytos putų poliuretanu. Sekcinių vartų kreipiančiosios gaminamos iš 1,5 - 2 mm storio cinkuoto plieno. Visi vartų kreipiančiųjų sujungimai atliekami specialia įranga, naudojant šaltojo kniedijimo būdą. Gamybos proceso metu nenaudojamas suvirinimas, todėl detalių apsauginis galvaninis sluoksnis išlieka nepažeistas. Tokiu būdu vartų kreipiančiosios yra puikiai apsaugomos nuo korozijos.
 • Durys vartuose. Patogu tuo atveju, jei reikia dažnai įeiti ar išeiti iš patalpų, kuriuose įrengti sekciniai vartai. Durys vartuose komplektuojamos su pritraukėju ir spyna. Standartinis durų vartuose dydis – 2100 x 765 mm. Durys vartuose visuomet atsidaro į lauko pusę. Specialūs sandarikliai montuojami visu durų perimetru ir užtikrina puikią izoliaciją.
 • Vartų įstiklinimas. Esant poreikiui į vartus galima sumontuoti ovalius arba stačiakampius langus, pagamintus iš smūgiams atsparaus akrilinio stiklo. Šių langų konstrukcija užtikrina puikią izoliaciją bei suteikia patalpoms natūralaus apšvietimo.
 • Vartų spalvos:
  Standartinės: balta RAL9016, ruda RAL8014 ir sidabrinė RAL9006:
  Nestandartinės: auksinio ąžuolo, raudonmedžio, kedro riešuto imitacijos sekcijos.
  Pagal pageidavimą galima rinktis bet kurią vartų spalvą iš RAL spalvų paletės
 • Vartų valdymas: mechaninė pavara arba automatinė vartų pavara, valdoma distanciniu būdu.