Orlaidės

Automatinė orlaidė GECCO 4
Ši orlaidė tinka visoms GEALAN langų sistemoms. GECCO 4 turi įmontuotus žiedadulkių ir dulkių filtrus bei apsauginį tinklelį nuo vabzdžių, o taip pat garso izoliacijos ir apsaugos nuo lietaus profilius.
Orlaidės viduje esantis vožtuvas užsidaro esant vidaus ir išorės slėgių skirtumui apie 30 Pa. Vėjo slėgiui sumažėjus, vožtuvas pats atsidaro.
Optimalus oro pralaidumas - nuo 11 m3 iki 19 m3 per valandą.

     

Automatinė orlaidė GECCO 3
Ši orlaidė montuojama patalpos viduje ant lango varčios viršutinės briaunos ir gali būti dedama ne tik į gaminamus, bet ir į jau įstatytus langus. Orlaidė veikia pilnai automatiškai, todėl nereikalingas rankinis valdymas. GECCO 3 oro pralaidumas apie 3,6 m3 per valandą, kai slėgio skirtumas tarp lauko ir vidaus yra 10 Pa. GECCO 3 nepakeičia lango šilumos ir garso izoliacijos savybių. Ji lengvai montuojama, nes yra jau pilnai surinkta ir nereikia papildomų darbo sąnaudų.

   

Tradicinė vertikali orlaidė
Ši orlaidė apima didesnį oro gūsio aukštį, o tai užtikrina puikų patalpų vėdinimą, Kadangi šiltas oras kyla, o šaltas leidžiasi, patalpoje, kurioje nėra priverstinės ventiliacijos, vertikalios orlaidės yra nepralenkiamos pagal oro vėdinimo efektyvumą. Jos patikimos, tvirtos, jose montuojamos apsauginės grotelės nuo lietaus ir įsilaužimo, tinklelis - nuo vabzdžių.
Vertikalios orlaidės montuojamos tik į 3 kamerų profilio langus.Horizontali orlaidė TwinAir PLUS
Ši orlaidė montuojama horizontaliai į įvairių tipų langus stiklo paketo viršuje. Ji gaminama iš aliuminio profilių, kurie atskirti terminiu tilteliu. Dviejų kamerų uždarymo sklendė gaminama iš PVC.
Orlaidė valdoma virvele arba lazdele.
Ooro pralaidumas (1m/1a): 12.8 dm3/sek (1m/2Pa): 65 m3/h